Proč se naši zákazníci rozhodnou ztišit svůj vůz?

Drtivá většina vozů, jak nyní, tak i v minulosti vyráběných, je nedostatečně odhlučněna. Tento stav je z velké části způsoben snižováním výrobních nákladů. Špatně odhlučněný vůz znamená nízký komfort při používání vozidla a hluk nepříznivě ovlivňuje psychickou a nepřímo i fyzickou kondici řidiče a cestujících.

Nejčastěji odhlučněné prvky jsou: dveře, kufr, podběhy kol, kapota.

Zvuková izolace dveří auta:

Snižuje nejen hluk projíždějících aut, ale také zlepšuje kvalitu zvuku reproduktorů instalovaných ve dveřích. Použité materiály tlumí vibrace a použitá pěna zajišťuje nejen odhlučnění, ale také tepelnou izolaci vozidla.

Odhlučnění kapoty motoru:

Pokud jde o odhlučnění motorového prostoru, nejlepší kombinací je butylová a speciální pěnová rohož. Zejména posledně jmenovaný je odolný vůči vysokým teplotám a umožňuje účinné odhlučnění motorového prostoru. Materiály jsou navrženy tak, aby eliminovaly zvuky nízkého a středního rozsahu a povrchy, které rezonují, zatímco pěnové rohože tlumí vysokofrekvenční zvuky a ztiší hluk pronikající do kabiny.

Odhlučnění podběhů kol:

Pro akustickou izolaci podběhů vozidla volíme materiál s vysokou odolností vůči nepříznivým povětrnostním vlivům. Materiály jsou výjimečně dobré při odhlučnění oblasti podběhů kol od hluku pneumatik a změn povrchu vozovky a navíc jsou chráněny antikorozní zvukově izolační hmotou.KONTAKTUJTE NÁS A ODHLUČNÍME I VAŠE VOZIDLO

Vyplňte údaje a my Vám co nejdříve odpovíme